Už viac ako 50 rokov je Dianetika najúspešnejší bestseller o ľudskej mysli z jediného dôvodu: FUNGUJE. Milióny ľudí po celom svete použili princípy a techniky Dianetiky na zlepšenie ich životov. Vy môžete tiež!

Cieľom Dianetiky je nový stav jedinca, o ktorý bolo usilované počas celej histórie, ale nikdy nebol dosiahnutý. Tento stav sa nazýva CLEAR.

Na Hubbardovom Dianetickom Seminári začnete vašu cestu za dosiahnutím stavu Clear. Stretnete ľudí ako ste vy – tých, ktorí sú pripravení popasovať sa s tým, čo ich brzdí v živote—a naučíte sa ako používať techniky Dianetiky, aby ste sa zbavili škodlivých zážitkov z minulosti, ktoré spôsobujú váš stres, obavy a úzkosť.

Kúpte si knihu. Zúčastnite sa Seminára. Dosiahnite úspech a šťastie, ktoré naozaj chcete a môžete mať.

Snímka obrazovky 2015-02-02 o 13.45.26

FILM AKO POUŽÍVAŤ DIANETIKU

Na seminári uvidíte film Ako používať Dianetiku, s podrobným opisom všetkých častí Dianetickej teórie a procedúry. Budete presne vedieť ako sa to robí a budete schopný rýchlo začať. Obsahuje príklad za príkladom Dianetiky v akcii, ukazuje čo sa má robiť a čo sa nesmie, ako aj výsledky Dianetiky s príbehmi ľudí, ktorí ju absolvovali.

 

DVD DIA

Spojte sa s nami

Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste chceli mať viac informácií, dajte nám vedieť!