Kurz Osobnej efektivity

Kurz osobnej efektivity obsahuje overené odpovede na najväčšie výzvy života. Prínosy, ktoré získate na tomto kurze zahŕňajú:
  • Anatómia zmätku - a ako sa rieši
  • Doktrína o stabilnom údaji ten - najzákladnejší zákon o práci a živote
  • Anatómia kontroly - a ako zmeniť „zlú kontroIu‘ na dobrú
  • Anatómia života ako hry - a pravidlá, podl‘a ktorých sa hrá
  • Najzákladnejšie zložky života - afinita, realita a komunikácia
  • A základná príčina vyčerpania, spolu S veľmi silným scientologickým procesom, ktorý vám navráti energiu mladosti
Kurz osobnej efektivity ponúka nielen technológiu na nastolenie stability vo vašej práci, ale aj zázračné procesy na navrátenie radosti do celého vášho života. Pretože toto je Scientológia.
personal-efficiency-course-material_en
problems-of-work-banner-image_en

Prehľad Kurzu osobnej efektivity

1

Sekcia 1. Od čoho závisí úspech?

Od toho, s kým sa poznáte? Od osobného šarmu? Vzdelania? Tvrdej práce? Záujmov? Od osobných schopností? Alebo len od šťastia? V skutočnosti ozajstný úspech sa dá dosiahnuť pomocou vedomostí a aplikácie praktických nástrojov z tejto prvej sekcie. Môžete ich okamžite použiť a vytvoriť väčšiu istotu, kompetenciu a efektivitu v práci a každodennom živote.

2

Sekcia 2. Zmätok

Zmätok je neistota. Zistite, čo je skutočný zdroj zmätku a získajte schopnosť zvládnť akúkoľvek situáciu s istotou. Objavte, ako zaviesť poriadok do akejkoľvek zmätenej situácie alebo prostredia.

3

Sekcia 3. Anatómia kontroly

Čo je kontrola? Je to "tajomstvo" efektivity. Naučíte sa, z akých troch častí sa skladá kontrola, čo vám umožní kontrolu používať a rozumieť jej, a ako sa vzťahuje ku každej aktivite v živote. Tiež budete mať schopnosť rozlíšiť medzi "dobrou kontrolou" a "zlou kontrolou" a naučiť sa, ako maximalizovať vašu efektivitu pre väčší úspech.

4

Sekcia 4. Afinita, realita a komunikácia

Ako zlepšiť svoje vzťahy? Ako efektívne vysvetliť svoje myšlienky ľuďom? Ako môžete dosiahnuť svoje ciele? Vytvorenie porozumenia a zlepšenie vzťahov závisí od troch vecí: afinity, reality a komunikácie (A-R-K). Naučte sa tieto mocné princípy, aby ste si vytvorili a zlepšili vzťahy, zvýšili porozumenie pre ľudí, prácu a všetky ostatné aspekty života.

5

Sekcia 5. A-R-K a Tónová škála

Ako človek zvláda komplikované a nepredvídateľné emócie? Zdá sa byť nemožné predpovedať či niekto bude čestný alebo nečestný, nápomocný alebo antagonistický. Emócie sú zoradené do viacúrovňovej Tónovej škály zoradenej od apatie po nadšenie. Keď poznáte ARK a určíte, kde sa osoba na Tónovej škále nachádza, je to najlepší spôsob, ako predpovedať budúce správanie. Odstráňte tajomno zo správania ľudí a naučte sa tento životne dôležitý nástroj.

6

Sekcia 6. Osem dynamík

Základný príkaz "preži", ktorý nasleduje každá živá forma sa dá rozdeliť do ôsmych častí tak, aby sa dalo porozumieť každej časti života jednoduchšie. Život sa rozdeľuje na osem dynamík (pod ktorými sa myslí hnacia sila, motivácia alebo impulz). Všetci sa snažíme prežiť tak dlho, ako sa len dá a dosiahnuť najlepší možný stav. Porozumením častiam, z ktorých sa život skladá a ich vzťahu medzi sebou, môžete nielen prežívať, ale aj prosperovať na optimálnej úrovni pre bohatšie životné skúsenosti. Môžete vytvoriť skutočne prežívaný život.

7

Sekcia 7. Vyčerpanie

Cítite sa často prevalcovaný neustálymi každodennými povinnosťami v živote? Od naháňania sa s deťmi do školy, cez dohadovanie sa s nahnevaným šéfom alebo náročnými spolupracovníkmi, cez dopravu a dlhé rady, sú tu dni, keď sa zdá pomyslenie pracovať ešte minútu nad vaše sily? Tu odhalíte skutočnú príčinu vyčerpania a procesy, ktoré ho porazia a dajú vám silu, výdrž a vitalitu pokoriť svet.

8

Sekcia 8. Človek, ktorý má úspech

Ako je možné, že osoba, ktorá je schopná a aj inteligentná zároveň, v živote nemá úspech? Chýba im nevyhnutný nástroj, ktorý im umožňuje dosiahnuť pevné základy, na ktorých stojí istota a stabilita. Kľúče k úspechu vám odhalí táto sekcia. Získate praktické vedomosti, ktoré potrebujete, aby ste dosiahli úspech v práci a každodennom živote a o tom je Scientológia.

problems-of-work-banner-image-2_en

Spojte sa s nami

Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste chceli mať viac informácií, dajte nám vedieť!